System edycji zapisu muzycznego Avid Sibelius

Ostatnia generacja najpopularniejszego oprogramowania do notacji muzycznej Sibelius 7 jest zaawansowana na tyle by sprostać oczekiwaniom najwybitniejszych kompozytorów, aranżerów i wydawców, ale zarazem na tyle intuicyjna, aby posługiwali sie nią również początkujący muzycy i studenci.

 


Sibelius

Sibelius

Sibelius jest najlepiej sprzedającym się na świecie oprogramowaniem do notacji muzycznej, cieszącym się zaufaniem wśród najlepszych kompozytorów, publicystów i studentów. Sibelius pozwala na wyrażanie, usprawnianie i promowanie kreatywności na jeszcze więcej sposobów niż wcześniej, umożliwiając dostarczanie pięknych i profesjonalnych zapisów nutowych znacznie szybciej, a także dzielenie się wersjami audio i wideo swojej pracy – z zapierającymi dech możliwościami odtwarzania – tak, aby Twój talent wyróżniał się na tle tłumu. To najszybszy, najsprytniejszy i najłatwiejszy sposób pisania muzyki do przedstawień na żywo, do filmu i telewizji, programów rozrywkowych, czy na zajęcia w szkole.


zobacz więcej
Sibelius First

Sibelius First

Avid Sibelius® First jest najszybszym, najłatwiejszym sposobem dla każdego, aby zacząć pisać muzykę. Intuicyjny interfejs łatwo poprowadzi przez proces tworzenia zapisu nutowego. Liczne narzędzia oszczędzające czas sprawiają, że osiągnięcie profesjonalnych rezultatów jest szybkie – a doskonała biblioteka brzmień odtworzy zapis z zapierającą dech dokładnością. Na koniec, można wybrać spośród licznych sposobów podzielenia się muzyką ze światem – stworzyć wideo z zapisem, podzielić się poprzez portale społecznościowe, wyeksportować na iPad, i wiele więcej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


zobacz więcej
Avid Scorch

Avid Scorch

Aplikacja Avid Scorch przekształca Twojego iPada w interaktywny odtwarzacz muzyczny, nutotekę i sklep z nutami. Przeglądanie zapisów nutowych w pięknym stylu to tylko początek możliwości tej aplikacji. Dzięki wsparciu nagrodzonego oprogramowania Sibelius, Scorch jest w stanie generować interaktywne zapisy nutowe. Ucz się piosenek z łatwością, lub dokonuj transkrypcji na wybrany instrument, zmieniaj instrumenty, przekształcaj w tabulatury gitarowe, lub odwrotnie – następnie odtwórz we wspaniałym stylu przy użyciu trybu Music Stand. Bez względu na to czy chcesz opublikować własną muzykę, czy zakupić nuty od światowych wydawnictw, Scorch jest łatwym sposobem poćwiczenia i odtworzenia muzyki w terenie.


zobacz więcej