System edycji dźwięku ProTools

Niezależnie od tego, czy to początki, czy realizacja dźwięku jest pracą zawodową, celem jest, by nagrania brzmiały jak najlepiej i były formatowane w powszechnym, profesjonalnym standardzie. Odpowiedzią jest środowisko Pro Tools.

 

 


ProTools│HDX

ProTools│HDX

Pro Tools|HD—Pro Tools|HDX jest systemem nowej generacji zapewniającym więcej mocy, wyższą jakość dźwięku oraz łatwiejsze nagrywanie, edycję i miks, nawet w przypadku najbardziej wymagających produkcji. Więcej ścieżek, więcej przestrzeni oraz do 5x więcej mocy DSP do pracy przy największych projektach muzycznych i post-produkcyjnych, z gwarantowaną wydajnością.

 


zobacz więcej
ProTools│HD Native

ProTools│HD Native

Tworzenie muzyki i materiału audio z najszybszą, najlepiej brzmiącą, opartą na mocy komputera użytkownika, cyfrową stacją roboczą na świecie. Pro Tools │HD Native jest systemem nowej generacji, który pozwala komponować, nagrywać, edytować i miksować muzykę i dźwięk do filmu – z dużą szybkością i łatwością. System składający się z interfejsu HD Native Thunderbolt, karty PCIe, oprogramowania Pro Tools HD i interfejsu serii Pro Tools HD zaprzęga do pracy moc komputera Mac czy PC, by dostarczać doskonały dźwięk, niezwykłą wydajność i najniższą latencję jakie możliwe są przy użyciu jakiejkolwiek cyfrowej stacji roboczej opartej na komputerze użytkownika.
 

 


zobacz więcej
Pro Tools 10

Pro Tools 10

Czym jest Pro Tools 10?
Bez względu na to czy zajmujemy się tworzeniem muzyki czy udźwiękowianiem filmu, właściwe narzędzia pomogą przygotować doskonałe miksy znacznie szybciej. Pro Tools 10 jest najnowszej generacji, najlepiej brzmiącą i najczęściej używaną aplikacją do produkcji audio w przemyśle muzycznym, pozwalającą nagrywać, komponować, edytować i miksować z ogromną łatwością i szybkością.


zobacz więcej
PTIEP

PTIEP

Pro Tools Instrument Expansion Pack, wyjątkowa, profesjonalna kolekcja wirtualnych instrumentów, wznosi produkcję muzyczne na wyższy poziom. Zawierający w sobie najnowocześniejsze, najdoskonalsze wersje pięciu przełomowych instrumentów wirtualnych – Structure, Strike, Velvet, Hybdrid i Transfuser – Pro Tools Instrument Expansion Pack, oferuje praktycznie każdy instrument jaki można sobie wyobrazić, w niezwykle przystępnej cenie.

 

 

 


zobacz więcej
Complete Production Toolkit

Complete Production Toolkit

Complete Production Toolkit jest potężnym rozszerzeniem dla aplikacji Pro Tools 10, oferującym wiele narzędzi dostępnych w wersji Pro Tools HD. Zapewnia taką samą jak w Pro Tools│HD liczbę ścieżek, pełną kompatybilność sesji, grupy VCA, miksowanie surround, zaawansowane narzędzia i więcej. Teraz możliwa jest praca na sesjach stworzonych w studiu przy użyciu własnego komputera w domu czy przenośnego zestawu Pro Tools.
*Ten zestaw narzędziowy nie jest skierowany do użytkowników Pro Tools|HDX, Pro Tools|HD Native, czy Pro Tools|HD, ponieważ aplikacja Pro Tools HD jest wyposażona w te narzędzia.

 


zobacz więcej
Pro Tools 11

Pro Tools 11

Najpotężniejsza cyfrowa stacja robocza stała się jeszcze bardziej potężna. Pro Tools 11 redefiniuje profesjonalną produkcję muzyki i audio w dzisiejszych czasach. Dzięki całkiem nowym silnikom audio i wideo, turbodoładowanej 64-bitowej obróbce, poszerzonym możliwościom mierniczym oraz pracy z wideo HD, Pro Tools 11 pozwala zająć się najbardziej wymagającymi sesjami i zmaksymalizować kreatywność – bez żadnych zahamowań.


zobacz więcej
Pro Tools 12

Pro Tools 12

Pro Tools zdefiniował na nowo przemysł muzyczny, filmowy i telewizyjny dostarczając wszelkich narzędzi potrzebnych do komponowania, nagrywania, edycji i miksowania muzyki i audio. Teraz kreatywność nie ma granic, a tempo pracy ogranicza tylko wyobraźnia, żaden projekt nie jest zbyt wymagający, a najlepiej brzmiące miksy w zasięgu możliwości. 

 

zobacz więcej