Przetworniki uniwersalne audio Mbox

Nowa seria najpopularniejszych przetworników Mbox usprawnia znacząco pracę i pozwala cieszyć się naprawdę fantastycznym brzmieniem. Kompletny zestaw z systemem Pro Tools10 pozwoli na całkowicie profesjonalną edycję muzyki i dźwięku filmowego, a mniejsze i ekonomiczne przetworniki Mbox Mini na wszechstronną pracę z nowym systemem Pro Tools Exspress. Wprowadź profesjonalną jakość do swojego studia. Interfejsy Mbox oferują doskonały dźwięk, wydajność i mobilność. Wybierz zestaw Pro Tools + Mbox by tworzy muzykę i materiał audio z oprogramowaniem, będącym standardem w przemyśle muzycznym, lub interfejs Mbox, czy Mbox Mini, z dołączonym oprogramowaniem Pro Tools Express i wznieś się na wyżyny procesu nagraniowego.


MBox Pro

MBox Pro

Doskonały, wysokiej wydajności interfejs audio 8x8 pracujący z Mac i PC. Zaawansowany kompaktowy przetwornik Mbox Pro z oprogramowaniem Pro Tools daje to co najlepsze do produkcji dźwiękowej - wiodący system edycyjny Pro Tools 10 i profesjonalny, najlepszy w swojej klasie przenośny przetwornik. Niezależnie czy platformą do pracy jest Mac czy PC, za niewspółmiernie niską cenę otrzymuje się brzmiące niesamowicie urządzenie pochodzące od producenta studyjnych systemów Pro Tools|HD.

 


zobacz więcej
Mbox

Mbox

Wysokiej jakości nagrania i wydajność dzięki przenośnemu interfejsowi 4x4 i oprogramowaniu. Kompaktowy przetwornik Mbox z oprogramowaniem Pro Tools daje to co najlepsze do produkcji dźwiękowej - wiodący system edycyjny Pro Tools10 i profesjonalny, najlepszy w swojej klasie przenośny przetwornik . Niezależnie czy wykorzystywana jest platforma Mac czy PC, za niewspółmiernie niską cenę oferujemy brzmiące niesamowicie urządzenie pochodzące od producenta studyjnych systemów ProTools HD.

 

 

 

 


zobacz więcej
Mbox Mini

Mbox Mini

Nagrywanie i tworzenie w drodze dzięki ultra kompaktowemu interfejsowi audio 2x2  i dołączonemu oprogramowaniu. Najmniejszy z serii Mbox Mini z oprogramowaniem ProTools Express daje wszystko czego potrzebuje muzyk żeby tworzyć - wiodący system edycyjny Pro Tools10 w wersji Express i profesjonalny, najlepszy w swojej klasie przenośny interfejs. Niezależnie czy platformą do pracy jest Mac czy PC, za niewspółmiernie niską cenę otrzymuje się brzmiące niesamowicie urządzenie pochodzące od producenta studyjnych systemów Pro Tools|HD.

 

 


zobacz więcej