System zarządzania produkcją serwisów informacyjnych iNews

W ciągłym, 24-godzinnym wyścigu informacji liczy się tylko zwycięzca, który pierwszy wyemituje ważną wiadomość. Rozwiązanie Avid iNEWS pomaga wygrywać, dzięki temu, że pozwala dotrzeć do widza najszybciej i przy najmniejszych kosztach. Rozwiązanie iNEWS pozwala konfigurować dynamiczną strukturę NRCS (Newsroom Computer System), łączącą pobieranie, edycję i dystrybucję materiałów.
iNEWS NCRS pozwala na pełną kontrolę działania newsroom’u i optymalizuje wydajność zespołu, który przetwarza materiał, jednocześnie przekazując, według zadanego harmonogramu czasowego strumień emisyjnego materiału informacyjnego. Taką organizację procesu umożliwiają rozbudowane i przystosowane ściśle do procesu produkcji wiadomości narzędzia administracyjne. Dziennikarz, który stale w tym procesie uczestniczy ma dostęp do katalogów i bieżącej zawartości źródeł, możliwość przeglądania wytwarzanego materiału, na lokalnych i zdalnych stanowiskach oraz stałej komunikacji i dyskusji z kolegami z zespołu.
 


System produkcji serwisów wiadomości iNews.

System produkcji serwisów wiadomości iNews.

iNews, Newsroom Computer System (NRCS) będący dynamicznym, połączonym centrum tworzenia i dystrybucji materiału informacyjnego, pozwala na pozyskanie większej oglądalności, przy redukcji kosztów. To wszechstronne rozwiązanie emisji informacji pozwala na szybkie przygotowywanie i emisję istotnych informacji, unifikuje działanie pokoju wiadomości i angażuje publiczność poprzez kanały TV, radiowe, sieć oraz aplikacje mobilne.


zobacz więcej
iNews Command

iNews Command

Zautomatyzuj grafikę i playout video w skrótach wiadomości i playlistach.


zobacz więcej