Systemy Live Sound

W sytuacjach produkcji koncertowych, profesjonaliści wybierają systemy Avid ze względu na ich niezrównaną jakość dźwięku, niezawodność oraz wydajność. Dzięki głębokiej integracji z Pro Tools, wbudowanej obsłudze wtyczek, a także mobilności plików z ustawieniami oraz ogromnym możliwościom rozbudowywania, zarówno dużych, jak i małych zestawów, systemy koncertowe Avid kształtują przyszłość brzmienia live.


S3L

S3L

System, którego architektura została zaprojektowana z myślą o przyszłości, oferuje wydajność, jakość dźwięku oraz cechy, na których od dawna polegają liczni profesjonaliści realizacji koncertowych. Modułowy system Avid S3L składa się z wysokowydajnego, wspieranego technologią HDX, silnika obróbki dźwięku, obsługującego wtyczki AAX, skalowalnej, zdalnej jednostki I/O, która sprawdza się zarówno na scenie, jak i w obudowie rack oraz doskonałego, kompaktowego kontrolera, który choć zaprojektowany na trasy koncertowe, dobrze funkcjonuje także w domowym studio.
Odporna na usterki sieć Gigabit Ethernet łączy wszystkie urządzenia oraz korzysta z otwartych standardów Ethernet AVB i EUCON dla maksymalnej wydajności i elastyczności. Nagradzane oprogramowanie VENUE steruje systemem, a dzięki Virtual Soundcheck i bezpośredniej integracji z Pro Tools odtwarzanie studyjnego brzmienia nigdy nie było łatwiejsze – czy bardziej dostępne.


zobacz więcej