Przetworniki studyjne ProTools HD Series

Nowa seria przetworników audio Pro Tools HD to rejestracja dźwięku i odsłuch z niewiarygodną czystością oraz łatwość pracy z szerokim zakresem cyfrowych formatów. Z nieporównywalną, natywną integracją w systemie rejestracji Pro Tools HD i jednocześnie dużą elastycznością obsługi oprogramowania DAW  


HD I/O

HD I/O

Nowa seria studyjnych przetworników audio Avid HD zawdzięcza absolutną wierność dźwięku nie tylko najwyższej jakości elektronice ale przede wszystkim głębokiej, natywnej integracji z systemem Pro Tools HD. Ułatwiło to również osiągnięcie niezrównanej elastyczności konfiguracji wejść i wyjść oraz dostosowanie urządzenia do potrzeb użytkownika, pozwalając mu wybrać w pełni analogowy , w pełni cyfrowy lub zrównoważony analogowo-cyfrowy wariant.


zobacz więcej
HD MADI

HD MADI

Poszerzenie możliwości systemu Pro Tools|HD poprzez integrację z urządzeniami wyposażonymi w MADI – w tym routery i cyfrowe konsole – dzięki, w całości cyfrowemu, interfejsowi HD MADI. Doskonałe rozwiązanie integrujące Pro Tools|HD ze środowiskiem post-produkcyjnym czy emisyjnym. HD MADI oferuje niezrównaną elastyczność połączeń, bezszumową pracę dzięki wbudowanej konwersji częstotliwości próbkowania oraz możliwość wysyłania i otrzymywania do 64 kanałów audio pomiędzy systemem Pro Tools i urządzeniami MADI na odległość do 2 km – wszystko dzięki pojedynczemu urządzeniu, wmontowanemu w rack.


zobacz więcej
HD PRE

HD PRE

Możliwość przechwytywania nieskazitelnego, wysokiej jakości dźwięku z HD PRE. Wyposażony w osiem niezależnych, skojarzonych z tranzystorami, hybrydowych obwodów przedwzmacniacza mikrofonowego, PRE, oferuje klarowny sygnał i z łatwością obsługuje wejścia mikrofonowe, liniowe i DI na wszystkich ośmiu kanałach. Dodatkowo, można umieścić PRE w dowolnym miejscu w studio, dzięki zdalnemu sterowaniu, do którego jest dostęp poprzez aplikację Pro Tools|HD czy kontroler audio Avid. Ponieważ PRE funkcjonuje także jako niezależne urządzenie, można uzyskać tą samą, niezwykłą jakość dźwięku pracując na dowolnej innej aplikacji czy zewnętrznym interfejsie dźwiękowym.


zobacz więcej
HD OMNI

HD OMNI

Przechwytywanie klarownego sygnału audio o wysokiej rozdzielczości przez wysokiej klasy przedwzmacniacze mikrofonowe i monitoring sesji w surround do 7.1 dzięki interfejsowi HD OMNI, który oferuje to wszystko. Zaprojektowany do pełnej integracji z Pro Tools|HD, HD OMNI jest doskonałym wyborem dla indywidualnych muzyków, kompozytorów, studiów post-produkcyjnych oraz każdego kto oczekuje bezkompromisowej jakości dźwięku w wygodnym w użytkowaniu urządzeniu. Oferuje najlepszą w swej klasie konwersję A/D i D/A, przedwzmacniacze mikrofonowe, najniższą możliwą latencję oraz sekcję pełnego monitoringu – wszystko w jednym kompaktowym interfejsie.


zobacz więcej
HD Sync

HD Sync

Pełna synchronizacja nawet największych projektów audio-wideo oraz Pro Tools|HD. SYNC HD osiąga precyzję niemal do pojedynczej próbki w synchronizacji do timecode (poprzez RS-422), LTC, sygnałów bi-phase/tach, łącząc w sobie wysoką rozdzielczość, nisko-zakłóceniowy główny Word Clock, który obsługuje operacje o częstotliwości próbkowania do 192 kHz, jak również standardowe tempa pull-up/pull-down do zastosowań filmowych i telewizyjnych.


zobacz więcej