Kontrolery AVID oparte na protokole EUCON

Od kompaktowej, ergonomicznej konstrukcji S3 po duże, skalowalne konsole jak System 5, oparte na technologii EUCON kontrolery i konsole AVID przeniosą pracę nad materiałem audio na zupełnie nowy poziom, niezależnie od tego, czy miejscem pracy jest duża, wymagająca instytucja, małe domowe studio czy samochód na trasie.


Pro Tools│S3

Pro Tools│S3

Oparty na nagradzanym Pro Tools│S6, Pro Tools│S3 jest kompaktowym, kompatybilnym z EUCON kontrolerem, mieszczącym się na biurku, który oferuje zoptymalizowane, ale wszechstronne rozwiązanie mikserskie dla nowoczesnych realizatorów dźwięku. Tak jak S6, S3 zapewnia inteligentną kontrolę nad każdą funkcją Pro Tools czy inną stacją roboczą, ale za korzystniejszą cenę. 


zobacz więcej
System 5

System 5

Konsoleta System 5 zaprojektowana jest do najbardziej wymagających zadań profesjonalnych nagrań muzycznych i postprodukcji dźwięku, łącznie z największymi produkcjami filmowymi. Potężna sekcja DSP, profesjonalna, ergonomiczna konstrukcja, elastyczny routing, zaawansowana automatyka, pełna wizualna kontrola stanu dzięki dotykowym ekranom wysokiej rozdzielczości i precyzyjnym obrotowym enkoderom z podświetleniem LED.


zobacz więcej
Pro Tools│S6

Pro Tools│S6

Avid definiuje na nowo miksowanie dzięki najnowszej konsoli Pro Tools│S6. Łącząc, będące standardem w przemyśle produkty rodzin ICON i System 5 w nowym rewolucyjnym modułowym rozwiązaniu, S6 zapewnia doskonałą ergonomię i inteligentną kontrolę nad studiem, dostarczając intuicyjnego środowiska pracy dla nowoczesnego realizatora dźwięku. Ponieważ S6 jest oparte na sprawdzonej, zaufanej w świecie profesjonalistów technologii, oferuje wydajność, której potrzeba by pracować szybciej i lepiej i produkować najlepiej brzmiące miksy.


zobacz więcej