Kontrolery AV Avid Artist

Manualne sterowanie różnymi aplikacjami AV nigdy wcześniej nie było tak wszechstronne i wygodne. Głęboka intergracja z aplikacją, dopracowana w szczegółach ergonomiczna konstrukcja i piękne wykonanie decydują o jakościowej przewadze kontrolerów Avid Euphonix Artist Series. Trudno potem powrócić do myszki i klawiatury..


Artist Mix

Artist Mix

Przeniesienie doświadczenia z miksowaniem na zupełnie nowy poziom z Artist Mix, eleganckim kontrolerem, który daje integrację i odczucie pracy z profesjonalną konsolą, ale w przystępnej cenie. Miksowanie z prędkością i precyzją nie do osiągnięcia przy użyciu samej myszki. Dodatkowo szybki dostęp do licznych funkcji aplikacji bezpośrednio z kontrolera, by dostrajać poziomy sygnału, parametry wtyczek, panoramowanie, tryby automatyki i inne – z doskonałym podglądem – wszystko to w kompaktowej obudowie, która łatwo zmieści się pomiędzy klawiaturę i monitor komputera.

 

 


zobacz więcej
Artist Color

Artist Color

W przypadku tonowania kolorystycznego, używanie myszki może doprowadzić do tego, że widoczna będzie tylko czerwień – dosłownie. Kompaktowy i ergonomiczny Artist Color oferuje głęboką, namacalną kontrolę, pozwalającą uzyskać poszukiwany efekt  – z doskonałą precyzją i szybkością. Bez względu na to czy wykorzystywana jest aplikacja Media Composer, Symphony, Color, Smoke na Mac, STORM czy REDCINE-X, uzyskuje się nadzwyczajną funkcjonalność tonującego sprzętu z najwyższej półki za rozsądną cenę, plus nieporównywalną obsługę wszystkich funkcji oprogramowania koloryzującego.

 

 

 

 


zobacz więcej
Artist Transport

Artist Transport

Doświadczenie niezwykłego poziomu kontroli dzięki Artist Transport – kompaktowemu kontrolerowi, który pozwala na szybką nawigację i edycję projektu przy użyciu tylko jednej ręki.Cechy i funkcjonalność sekcji transportowej konsoli wysokiej klasy, w przenośnym, przystępniejszym cenowo rozwiązaniu, które jest idealne do wykorzystania z laptopem – oraz doskonale uzupełniające kontrolery Artist Color i Artist Mix.


zobacz więcej
Artist Control v2

Artist Control v2

Głęboka, bezpośrednia kontrola nad ulubionymi aplikacjami audio i wideo dzięki Artist Control – kompaktowemu kontrolerowi, o niezrównanej integracji i programowalności, który stanowi fizyczne przedłużenie oprogramowania. Usprawnienie i przyspieszenie pracy znacznie ponad to, co oferuje myszka i klawiatura, by móc całkowicie skoncentrować się na kreatywności.

 

 


zobacz więcej
Dock Control

Dock Control

Kontroluj DAW przez ekran dotykowy zintegrowany z iPadem.


zobacz więcej